Skip to content

226-228 Passaic AvenueFairfield Twp, NJ

Last Sale Date
Jan 2, 2025

Property Information

Block2302
Lot17.01
Qualifier---
CountyEssex
MunicipalityFairfield Twp
Tax Map Page23

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningL-1
Sq Footage---
Acreage4.54

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$1,036,000
39%
Improvement Value:$1,628,700
61%
Total Assessment$2,664,700

Sale
$0