Property Built
Built
Year Built: 1940
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,333 | +4.0% |
| 2024 | $6,087 | +1.3% |
| 2023 | $6,010 | +4.9% |
| 2022 | $5,731 | -8.6% |
Year Built: 1940
8 Laurel Place
Residential
247 Big Piece Road
Residential
147 Horseneck Road
Residential
9 Clinton Rd.
Residential
7 Clinton Road
Residential