Property Built
Built
Year Built: 1962
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,750 | +2.0% |
| 2024 | $8,575 | +1.6% |
| 2023 | $8,442 | +0.1% |
| 2022 | $8,438 | +2.8% |
Year Built: 1962
63 Berkshire Place
Residential
10 Campfield St.
Residential
2 Hazel Pl.
Residential
62 Campfield St.
Residential
14 Lindsley Ave.
Residential