Property Sale
Sale
$418,939
To:
Sq Ft2,344DeedBook 5803, Page 439
To:
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,288 | +3.1% |
| 2024 | $14,825 | +2.5% |
| 2023 | $14,463 | +1.9% |
| 2022 | $14,194 | -8.8% |
To:
Year Built: 2000
62 Winged Foot Drive
Residential
84 Winged Foot Drive
Residential
22 Winged Foot Drive
Residential
5 Pebble Beach Drive
Residential
27 Pebble Beach Drive
Residential