Property Sale
Sale
$114,180
DeedBook 5135, Page 300
Year Built: 1990
Newark, NJ 07103
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,667 | +2.0% |
| 2024 | $6,535 | -0.2% |
| 2023 | $6,546 | -1.7% |
| 2022 | $6,661 | +0.0% |
Year Built: 1990
11 Rider Ct
Residential
1 Colgate Dr
Residential
50 South Orange Ave
Residential
13 Rutgers Dr
Residential
41 Vaughan Dr
Residential