Foreclosure Case F-001252-24
Defaulted
Type: Commercial Mortgage Foreclosure
Disposition: Default Judgment
Sheriff #F-25000302Sale Date3/3/2026
To:
From:
To:
Year Built: 1911
Newark, NJ 07112
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,473 | +2.0% |
| 2024 | $5,365 | -0.2% |
| 2023 | $5,373 | -1.7% |
| 2022 | $5,468 | +1.0% |
To:
From:
To:
Year Built: 1911
190 Dewey St
Residential
78 Willoughby St
Residential
21-23 Vassar Ave
Residential
79 Aldine St
Residential
349 Ridgewood Ave
Residential