Property Sale
Sale
$80,000
To:
Sq Ft648DeedBook 6186, Page 412
To:
Year Built: 1987
Newark, NJ 07112
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,636 | +2.0% |
| 2024 | $3,564 | -0.2% |
| 2023 | $3,570 | -1.7% |
| 2022 | $3,633 | +0.0% |
To:
Year Built: 1987
19-31 Lyons Ave
Residential
19-31 Lyons Ave
Residential
19-31 Lyons Ave
Residential
19-31 Lyons Ave
Residential
19-31 Lyons Ave
Residential