Property Built
Built
Year Built: 1926
Year Built: 1926
Newark, NJ 07112
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,697 | +2.0% |
| 2024 | $8,526 | -0.2% |
| 2023 | $8,540 | -1.7% |
| 2022 | $8,691 | +1.0% |
Year Built: 1926
113-115 Pomona Ave
Residential
472-474 Leslie St
Residential
43-45 Willoughby St
Residential
215-217 Vassar Ave
Residential
79-81 Vassar Ave
Residential