Property Sale
Sale
$520,000
To:
Sq Ft1,708DeedBook 20240, Page 39836
To:
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,666 | +2.0% |
| 2024 | $5,555 | -0.2% |
| 2023 | $5,564 | -1.7% |
| 2022 | $5,662 | +1.0% |
To:
Year Built: 1926
51 Woodbine Ave
Residential
2-4 Midland Pl
Residential
84 Scofield St
Residential
53 Eastern Pkwy
Residential
245-247 Kerrigan Blvd
Residential