Property Sale
Sale
$85,000
DeedBook 5194, Page 355
Year Built: 1907
Newark, NJ 07106
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,237 | +2.0% |
| 2024 | $4,153 | -0.2% |
| 2023 | $4,160 | -1.7% |
| 2022 | $4,233 | +1.0% |
Year Built: 1907
215 Smith St
Residential
137 Richelieu Ter
Residential
47-49 Salem St
Residential
146-148 Telford St
Residential
22-24 West End Ave
Residential