Foreclosure Case F-006846-13
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1885
Newark, NJ 07104
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,658 | +2.0% |
| 2024 | $3,586 | -0.2% |
| 2023 | $3,592 | -1.7% |
| 2022 | $3,656 | +1.0% |
Year Built: 1885
245 Clifton Ave
Residential
301 Clifton Ave
Residential
53 Park Ave
Residential
219 N 6th St
Residential
136 Stone St
Residential