Property Sale
Sale
$92,000
DeedBook 5363, Page 930
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,114 | +2.0% |
| 2024 | $17,756 | -0.2% |
| 2023 | $17,785 | -1.7% |
| 2022 | $18,099 | +1.0% |
Year Built: 1910
10-12 Lyons Ave
Commercial
44-46 Elm Rd
Commercial
405 Lafayette St
Commercial
385 Lafayette St
Commercial
2-38 Pershing Ave
Commercial