Property Sale
Sale
$164,900
To:
Sq Ft998DeedBook 12214, Page 4819
To:
Year Built: 1988
Newark, NJ 07104
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,020 | +2.0% |
| 2024 | $2,960 | -0.2% |
| 2023 | $2,965 | -1.7% |
| 2022 | $3,017 | +0.0% |
To:
Year Built: 1988
755 Summer Ave
Residential
771 Summer Ave
Residential
769 Summer Ave
Residential
753 Summer Ave
Residential
786-802 Summer Ave
Residential