Property Sale
Sale
$301,000
To:
Sq Ft4,700DeedBook 5812, Page 698
To:
Year Built: 2001
Newark, NJ 07104
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,477 | +2.0% |
| 2024 | $10,271 | -0.2% |
| 2023 | $10,287 | -1.7% |
| 2022 | $10,469 | +1.0% |
To:
Year Built: 2001
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.