Property Sale
Sale
$386,400
To:
Sq Ft5,110DeedBook 5902, Page 410
To:
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,687 | +2.0% |
| 2024 | $12,437 | -0.2% |
| 2023 | $12,457 | -1.7% |
| 2022 | $12,677 | +1.0% |
To:
Year Built: 2002
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.