Property Sale
Sale
$220,000
DeedBook 12274, Page 806
Year Built: 1904
Orange, NJ 07050
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $20,731 | +4.9% |
| 2024 | $19,761 | +7.1% |
| 2023 | $18,450 | +3.1% |
| 2022 | $17,898 | +5.5% |
Year Built: 1904
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.