Property Sale
Sale
$337,000
To:
Sq Ft2,056DeedBook 20210, Page 61642
To:
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,115 | +1.9% |
| 2024 | $10,911 | +5.6% |
| 2023 | $10,332 | +1.6% |
| 2022 | $10,166 | +3.0% |
To:
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1987
47 Musano Court
Residential
54 Musano Court
Residential
51 Musano Court
Residential
46 Musano Court
Residential
50 Musano Court
Residential