Property Sale
Sale
$505,000
To:
Sq Ft1,724DeedBook 20250, Page 24683
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,061 | +1.9% |
| 2024 | $15,767 | +5.6% |
| 2023 | $14,930 | +1.6% |
| 2022 | $14,690 | +3.0% |
To:
Year Built: 1987
357 Stiles Court
Residential
298 Araneo Drive
Residential
185 Zeppi Lane
Residential
193 Zeppi Lane
Residential
168 Dezenzo Road
Residential