Property Sale
Sale
$336,972
DeedBook 5691, Page 628
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,240 | +1.9% |
| 2024 | $17,905 | +5.6% |
| 2023 | $16,954 | +1.6% |
| 2022 | $16,682 | +3.0% |
Year Built: 1998
1105 Smith Manor Blvd
Residential
1000 Smith Manor Blvd
Residential
1003 Smith Manor Blvd
Residential
22 Whalen Court
Residential
3 Whalen Court
Residential