Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,158 | -0.2% |
| 2024 | $12,180 | +5.6% |
| 2023 | $11,534 | +1.6% |
| 2022 | $11,348 | +3.0% |
Year Built: 1950
27 Seaman Road
Residential
10 Seaman Road
Residential
12 Abington Road
Residential
81 Seaman Road
Residential
41 Seaman Road
Residential