Property Sale
Sale
$207,000
To:
Sq Ft2,401DeedBook 5091, Page 92
To:
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,640 | +1.9% |
| 2024 | $17,316 | +5.6% |
| 2023 | $16,397 | +1.6% |
| 2022 | $16,134 | +3.0% |
To:
Year Built: 1925
7 Kenz Terrace
Residential
600 Eagle Rock Avenue
Residential
8 Park Drive North
Residential
283 Eagle Rock Avenue
Residential
692 Eagle Rock Avenue
Residential