Property Sale
Sale
$173,000
To:
Sq Ft1,476DeedBook 5103, Page 299
To:
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,984 | +1.9% |
| 2024 | $12,746 | +5.6% |
| 2023 | $12,069 | +1.6% |
| 2022 | $11,875 | +3.0% |
To:
Year Built: 1956
25 Porter Road
Residential
11 Johnson Road
Residential
18 Lincoln Avenue
Residential
36 Thorn Terrace
Residential
20 Robertson Road
Residential