Property Sale
Sale
$165,000
To:
Sq Ft1,118DeedBook 20170, Page 75102
To:
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,007 | +1.9% |
| 2024 | $10,805 | — |
To:
Year Built: 1992
46 Buchanan Court
Residential
26 Buchanan Court
Residential
42 Buchanan Court
Residential
10 Smith Manor Blvd
Residential
6 Buchanan Court
Residential