Property Sale
Sale
$262,500
To:
Sq Ft1,309DeedBook 12473, Page 8224
To:
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,867 | +1.9% |
| 2024 | $10,667 | — |
To:
Year Built: 1992
52 Paris Circle
Residential
24 Mcchesney Court
Residential
32 Mcchesney Court
Residential
28 Paris Circle
Residential
40 Paris Circle
Residential