Property Sale
Sale
$280,000
To:
Sq Ft1,632DeedBook 5915, Page 296
To:
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,779 | +1.9% |
| 2024 | $11,558 | +5.7% |
| 2023 | $10,931 | +1.7% |
| 2022 | $10,751 | +3.0% |
To:
Year Built: 1980
64 Glen View Drive
Residential
62 Glen View Drive
Residential
57 Glen View Drive
Residential
53 Glen View Drive
Residential
76 Glen View Drive
Residential