Property Sale
Sale
$135,000
To:
Sq Ft2,216DeedBook 5587, Page 335
To:
Year Built: 1924
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,476 | +1.9% |
| 2024 | $15,192 | +5.6% |
| 2023 | $14,386 | +1.6% |
| 2022 | $14,154 | +3.0% |
To:
Year Built: 1924
14 Dawson Avenue
Residential
10 Dawson Avenue
Residential
863 Pleasant Valley Way
Residential
7 Grant Terrace
Residential
13 Fairmount Terrace
Residential