Property Sale
Sale
$116,000
To:
Sq Ft2,080DeedBook 20211, Page 49031
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,565 | +1.9% |
| 2024 | $15,279 | +5.6% |
| 2023 | $14,468 | +1.6% |
| 2022 | $14,236 | +3.0% |
To:
Year Built: 1987
34 Mullarkey Drive
Residential
12 Mc Guirk Lane
Residential
60 Sullivan Drive
Residential
52 Sullivan Drive
Residential
1115 Smith Manor Blvd
Residential