Property Sale
Sale
$650,000
To:
Sq Ft2,319DeedBook 20200, Page 43052
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,778 | +1.9% |
| 2024 | $18,433 | +5.6% |
| 2023 | $17,455 | +1.6% |
| 2022 | $17,175 | +3.0% |
To:
Year Built: 1987
14 Mullarkey Drive
Residential
67 Cummings Circle
Residential
42 Mullarkey Drive
Residential
42 Cummings Circle
Residential
66 Sullivan Drive
Residential