Property Sale
Sale
$275,000
To:
Sq Ft2,002DeedBook 12336, Page 2327
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,052 | +1.9% |
| 2024 | $13,794 | +5.6% |
| 2023 | $13,062 | +1.6% |
| 2022 | $12,852 | +3.0% |
To:
Year Built: 1987
8 Cummings Circle
Residential
89 Sullivan Drive
Residential
32 Mullarkey Drive
Residential
52 Mullarkey Drive
Residential
51 Mullarkey Drive
Residential