Property Sale
Sale
$430,000
To:
Sq Ft2,267DeedBook 20200, Page 84692
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,661 | +1.9% |
| 2024 | $16,355 | +5.6% |
| 2023 | $15,487 | +1.6% |
| 2022 | $15,238 | +3.0% |
To:
Year Built: 1987
22 Mullarkey Drive
Residential
75 Cummings Circle
Residential
50 Mullarkey Drive
Residential
85 Sullivan Drive
Residential
47 Mullarkey Drive
Residential