Property Sale
Sale
$230,000
To:
Sq Ft2,200DeedBook 5352, Page 190
To:
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,790 | +1.9% |
| 2024 | $17,463 | — |
To:
Year Built: 1989
35 Bongart Drive
Residential
26 Bayowski Road
Residential
46 Fowler Drive
Residential
36 Sullivan Drive
Residential
43 Knutsen Drive
Residential