Property Sale
Sale
$300,000
DeedBook 12392, Page 6987
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,288 | +1.9% |
| 2024 | $11,081 | +5.6% |
| 2023 | $10,493 | +1.6% |
| 2022 | $10,324 | +3.0% |
Year Built: 1950
88 Nestro Road
Residential
70 Mayfair Drive
Residential
84 Nestro Road
Residential
15 Nestro Road
Residential
741 Eagle Rock Avenue
Residential