Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,954 | +1.9% |
| 2024 | $11,734 | +5.6% |
| 2023 | $11,111 | +1.6% |
| 2022 | $10,933 | +3.0% |
Year Built: 1952
4 Midro Way
Residential
16 Schmitt Road
Residential
29 Nestro Road
Residential
5 Ronald Terrace
Residential
38 Nestro Road
Residential