Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,041 | +1.9% |
| 2024 | $15,742 | +5.7% |
| 2023 | $14,893 | +1.7% |
| 2022 | $14,650 | +3.0% |
Year Built: 1930
24 Dartmouth Road
Residential
158 Forest Hill Road
Residential
200 Gregory Avenue
Residential
8 Yale Terrace
Residential
113 Forest Hill Road
Residential