Property Sale
Sale
$675,000
To:
Sq Ft2,016DeedBook 20240, Page 21858
To:
From:
To:
Year Built: 1924
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,609 | +1.9% |
| 2024 | $14,341 | +5.6% |
| 2023 | $13,580 | +1.6% |
| 2022 | $13,362 | +3.0% |
To:
From:
To:
Year Built: 1924
234 Gregory Avenue
Residential
26 Oakridge Road
Residential
134 Walker Road
Residential
36 Overlook Avenue
Residential
49 Rollinson Street
Residential