Skip to content

909 Virginia AveWoodbury, NJ 08096

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
May 10, 2018

Property Information

Block102
Lot40
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page9

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.09

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$19,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$19,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$710+3.3%
2024$687+2.2%
2023$672+1.2%
2022$665+1.9%
Property History

No events match the selected filters.