Skip to content

301 Eli PlWoodbury, NJ 08096

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jul 29, 2022

Property Information

Block191
Lot5.03
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page17

Assessment

Land Value:$35,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$35,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,276+3.3%
2024$1,235-11.2%
2023$1,392
Property History

No events match the selected filters.