Skip to content

Tarpy Dr(Block 233.02 Lot 129)Woodbury, NJ 08096

Last Sale Date
Jul 26, 2018

Property Information

Block233.02
Lot129
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page21

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
ZoningR1
Sq Footage---
Acreage0.4

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$23,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$23,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2020$766+2.7%
2019$746+2.1%
2018$730+3.2%
2017$708+2.7%
Property History

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 5914, Page 188