Skip to content

348 Summit AveWoodbury, NJ 08096

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Nov 4, 1997

Property Information

Block265
Lot14
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page23

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$30,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$30,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,093+3.3%
2024$1,058+2.2%
2023$1,036+1.2%
2022$1,024+1.9%
Property History

No events match the selected filters.