Skip to content

2702 Good Intent RdWoodbury, NJ 08096

Church/Charitable

Last Sale Price
$45,000
Last Sale Date
Dec 30, 1983

Property Information

Block335
Lot1
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page26

Building Details

Building Class---
DescriptionCHURCH
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.18

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$27,400
9%
Improvement Value:$276,100
91%
Total Assessment$303,500

Tax History

YearProperty taxesChange
1990$2,534
Property History

Property Sale

Sale
$45,000
DeedBook 1483, Page 9