Property Built
Built
Year Built: 1940
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,617 | +3.3% |
| 2024 | $3,501 | +2.2% |
| 2023 | $3,427 | +1.2% |
| 2022 | $3,387 | +1.9% |
Year Built: 1940
418 Oak Ave
Residential
513 Fourth Ave
Residential
607 Fox Run Rd
Residential
1929 Rosemore Ave
Residential
235 Summit Ave
Residential