Property Sale
Sale
$251,700
DeedBook 4127, Page 271
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,443 | +3.3% |
| 2024 | $8,172 | +2.2% |
| 2023 | $7,998 | +1.2% |
| 2022 | $7,906 | +1.9% |
Year Built: 2005
11 Gardenia Ct
Residential
5 Gardenia Ct
Residential
10 Gardenia Ct
Residential
2 Gardenia Ct
Residential
846 Chestnut Ave
Residential