Skip to content

Cattell Rd(Block 389 Lot 1.01)Woodbury, NJ 08096

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
May 22, 2012

Property Information

Block389
Lot1.01
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page31

Building Details

Building Class---
DescriptionBASIN 3
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage1.04

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2014$697-42.9%
2013$1,220
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$700,000
DeedBook 4881, Page 330