Skip to content

Caulfield Ave(Block 4.01 Lot 2)Woodbury, NJ 08096

Last Sale Date
Oct 9, 2012

Property Information

Block4.01
Lot2
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page2

Building Details

Building Class---
DescriptionOPEN SPACE
Dwellings0
ZoningRM1
Sq Footage---
Acreage12.35

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2023$418+1.2%
2022$413+1.9%
2021$405+2.3%
2020$396+2.7%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$110,000
DeedBook 3641, Page 129