Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
960 Mail AveWoodbury, NJ 08096
Church/Charitable
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 11, 2010
Property Information
Block405.02
Lot8
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page34
Building Details
Building Class---
Description1SCB
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.43
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$41,500
16%
Improvement Value:$212,900
84%
Total Assessment$254,400
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2019 | $7,970 | +7.5% |
| 2018 | $7,413 | — |
Property History
No events match the selected filters.