Skip to content

Mail Ave(Block 406.01 Lot 2)Woodbury, NJ 08096

Last Sale Date
Oct 2, 2024

Property Information

Block406.01
Lot2
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page34

Building Details

Building Class---
DescriptionRECREATION AREA
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage3.4

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$117,500
56%
Improvement Value:$92,400
44%
Total Assessment$209,900

Sale
$0