Skip to content

840 Mail AveWoodbury, NJ 08096

Vacant Land
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Aug 7, 2024

Property Information

Block407
Lot35
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page34

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.38

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$35,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$35,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,255+3.3%
2024$1,215+2.2%
2023$1,189+1.2%
2022$1,175+1.9%
Property History

No events match the selected filters.