Skip to content

1060 Mail AveWoodbury, NJ 08096

Last Sale Date
Dec 14, 2020

Property Information

Block416
Lot2
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page38

Building Details

Building Class17
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage672
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$25,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$25,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$907+3.3%
2024$878+2.2%
2023$859+1.2%
2022$849-68.4%
Property History

Property Sale

Sale
$0