Skip to content

Almonesson Rd(Block 5.01 Lot 16)Woodbury, NJ 08096

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Nov 19, 2002

Property Information

Block5.01
Lot16
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page2

Building Details

Building Class---
DescriptionHOA COMMON AREA
Dwellings0
ZoningR10
Sq Footage---
Acreage39.64

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2013$860+1.0%
2012$851+2.3%
2011$832+4.7%
2010$795+1.8%
Property History

No events match the selected filters.