Property Sale
Sale
$148,000
From:
To:
Sq Ft1,232DeedBook 5909, Page 133Recorded7/18/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,076 | +3.3% |
| 2024 | $4,914 | +2.2% |
| 2023 | $4,809 | +1.2% |
| 2022 | $4,754 | +1.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1989
460 Steeplechase Ct
Residential
201 Steeplechase Ct
Residential
714 Steeplechase Ct
Residential
611 Steeplechase Ct
Residential
415 Steeplechase Ct
Residential